Kontakta oss

Besöksadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Postadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Telefon

Växel: 0372-48480

Betongstationen: 0372-84873

E-post

info@grjab.se

Skicka ett meddelande till oss här:

Det är vi som jobbar här

Per Johansson

VD

070-885 69 60

0372-48481

per@grjab.se

Mikael Johansson

Kalkylchef

070-551 06 26

0372-48484

mikael@grjab.se

Charlotte Gredwall

Ekonomi & administration

0372-48487

charlotte.gredwall@grjab.se

Ylva Schönbeck

Löneadm & Ekonomi

0372-48480

ylva.schonbeck@grjab.se

Anders Johansson

PERSONAL & EKONOMI

0372-565283

anders.johansson@grjab.se

Johnas Ringius

Fabriksbetong, betongbilar, betongpumpar

070-764 84 80

0372-84873

johnas@grjab.se

Stefan Axelsson

TRANSPORTER & GRUS

070-942 17 97

0372-48483

stefan@grjab.se

Emil Jönsson

Mobilkranar

070-609 29 14

emil.jonsson@grjab.se

Morgan Grans

Chef mark & anläggning

070-942 18 29

morgan@grjab.se

Marcus Jonsson

Projektledare Mark & anläggning

073-274 58 07

marcus.jonsson@grjab.se

TONY JOHANSSON

ARBETSLEDARE MARK & ANLÄGGNING

070-994 82 41

tony.johansson@grjab.se

Gustav Johansson

Projektledare Mark & anläggning

073-274 51 12

gustav.johansson@grjab.se

Andreas Holm

Arbetschef Mark & anläggning

070-968 91 22

andreas.holm@grjab.se

Oskar Salomonsson

PROJEKTLEDARE MARK & ANLÄGGNING

076-677 77 20

oskar.salomonsson@grjab.se

Conny Svanborg

Arbetsledare Betonghåltagning, Betonggjutningar & Rivning/sanering

070-191 24 94

conny.svanborg@grjab.se