Kontakta oss

Besöksadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Postadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Telefon

Växel: 0372-48480

Betongstationen: 0372-84873

E-post

info@grjab.se

Skicka ett meddelande till oss här:

Det är vi som jobbar här

Per Johansson

VD

0372-484 81

per@grjab.se

Mikael Johansson

mikael@grjab.se

Anders Johansson

PERSONAL & EKONOMI

0372-56 52 83

anders.johansson@grjab.se

Bo-Lennart Jonasson

Affärsutvecklare & Marknadschef

0372-82270

bo-lennart.jonasson@grjab.se

Charlotte Gredwall

Ekonomi & administration

0372-484 87

charlotte.gredwall@grjab.se

Maria Gustafsson

Löneadministratör

0372-484 80

maria.gustafsson@grjab.se

Johnas Ringius

Fabriksbetong, betongbilar och betongpumpar
Tel: 0372-84873

0372-56 52 04

johnas@grjab.se

Stefan Axelsson

Transporter & Grus Tel: 0372-48483

0372-484 83

stefan@grjab.se

Emil Jönsson

Mobilkranar

0372-56 52 07

emil.jonsson@grjab.se

Morgan Grans

Chef mark & anläggning Tel: 0372-48482

0372-484 82

morgan@grjab.se

Conny Svanborg

Arbetsledare Betonghåltagning, Betonggjutningar & Rivning/sanering

0372-27 66 90

conny.svanborg@grjab.se

Andreas Holm

Arbetschef Mark & anläggning

0372-484 88

andreas.holm@grjab.se

Marcus Jonsson

Projektledare Mark & anläggning

0372-484 89

marcus.jonsson@grjab.se

Gustav Johansson

Projektledare Mark & anläggning

0372-484 86

gustav.johansson@grjab.se

Oskar Salomonsson

PROJEKTLEDARE MARK & ANLÄGGNING

0372-56 52 84

oskar.salomonsson@grjab.se

Martin Bystedt

Projektledare Mark & Anläggning, Halmstad

0372-276155

martin.bystedt@grjab.se

Niklas Bengtsson

Projektledare Mark & Anläggning, Halmstad

0372-276768

niklas.bengtsson@grjab.se

Alfred Sörgårn

Projektledare Mark & Anläggning

0372-276119

alfred.sorgarn@grjab.se