Kontakta oss

Besöksadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Postadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Telefon

Växel: 0372-48480

Betongstationen: 0372-84873

E-post

info@grjab.se

Skicka ett meddelande till oss här:

Det är vi som jobbar här

Per Johansson

VD

0372-484 81

per@grjab.se

Mikael Johansson

mikael@grjab.se

Anders Johansson

PERSONAL & EKONOMI

0372-56 52 83

anders.johansson@grjab.se

Charlotte Gredwall

Ekonomi & administration

0372-484 87

charlotte.gredwall@grjab.se

Maria Gustafsson

Löneadministratör

0372-484 80

maria.gustafsson@grjab.se

Johnas Ringius

Fabriksbetong, betongbilar, betongpumpar

0372-56 52 04

johnas@grjab.se

Stefan Axelsson

TRANSPORTER & GRUS

0372-484 83

stefan@grjab.se

Emil Jönsson

Mobilkranar

0372-56 52 07

emil.jonsson@grjab.se

Morgan Grans

Chef mark & anläggning

0372-484 82

morgan@grjab.se

Marcus Jonsson

Projektledare Mark & anläggning

0372-484 89

marcus.jonsson@grjab.se

Gustav Johansson

Projektledare Mark & anläggning

0372-484 86

gustav.johansson@grjab.se

Andreas Holm

Arbetschef Mark & anläggning

0372-484 88

andreas.holm@grjab.se

Oskar Salomonsson

PROJEKTLEDARE MARK & ANLÄGGNING

0372-56 52 84

oskar.salomonsson@grjab.se

Conny Svanborg

Arbetsledare Betonghåltagning, Betonggjutningar & Rivning/sanering

0372-27 66 90

conny.svanborg@grjab.se

Niklas Bengtsson

PROJEKTLEDARE MARK & ANLÄGGNING, HALMSTAD

0372-276768

niklas.bengtsson@grjab.se

Roger Larsson

PROJEKTLEDARE MARK & ANLÄGGNING, HALMSTAD

0372-276870

roger.larsson@grjab.se