Kontakta oss

Besöksadress

Fabriksgatan 19

341 31 Ljungby

Postadress

Box 146

341 23 Ljungby

Telefon

Växel: 0372-48480

Betongstationen: 0372-84873

E-post

info@grjab.se

Skicka ett meddelande till oss här:

Det är vi som jobbar här

Per Johansson

VD

070-885 69 60

0372-48481

per@grjab.se

Mikael Johansson

Kalkylchef

070-551 06 26

0372-48484

mikael@grjab.se

Charlotte Gredwall

Ekonomi & administration. Fakturor mm.

0372-48487

charlotte.gredwall@grjab.se

Ylva Schönbeck

Ekonomi & administration. Löner mm.

0372-48480

ylva.schonbeck@grjab.se

Johnas Ringius

Försäljning. Fabriksbetong, betongbilar, betongpumpar

070-764 84 80

0372-84873

johnas@grjab.se

Stefan Axelsson

Försäljning, transporter, grus

070-942 17 97

0372-48483

stefan@grjab.se

Konny Karlsson

Försäljning. Mobilkranar

070-609 29 14

konny.karlsson@grjab.se

Morgan Grans

Chef mark och anläggning. Industrianläggningar, utsättning

070-942 18 29

morgan@grjab.se

Marcus Jonsson

Arbetsledare Mark & anläggning. Byggnadsanläggningar

073-274 58 07

marcus.jonsson@grjab.se

TONY JOHANSSON

ARBETSLEDARE MARK & ANLÄGGNING. BYGGNADSANLÄGGNINGAR

070-994 82 41

tony.johansson@grjab.se

Gustav Johansson

Arbetsledare Mark & anläggning. Byggnadsanläggningar

073-274 51 12

gustav.johansson@grjab.se

Andreas Holm

ARBETSLEDARE MARK & ANLÄGGNING. BYGGNADSANLÄGGNINGAR

070-968 91 22

andreas.holm@grjab.se

Conny Svanborg

Arbetsledare Betonghåltagning & Betonggjutningar

070-191 24 94

conny.svanborg@grjab.se